McDonald's та німецька принцеса, яка керувала чотирма ресторанами мережі, уклали угоду в суді — PRAVO.UA McDonald's та німецька принцеса, яка керувала чотирма ресторанами мережі, уклали угоду в суді — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » McDonald's та німецька принцеса, яка керувала чотирма ресторанами мережі, уклали угоду в суді

McDonald’s та німецька принцеса, яка керувала чотирма ресторанами мережі, уклали угоду в суді

  • 22.12.2023 15:19

McDonald’s має виплатити німецькій принцесі Карлі фон Гессен 14,2 млн євро компенсації після тривалої судової суперечки, про це пише “Еспресо” з посиланням на Bild.

20 грудня 2023 року під час апеляції у Вищому регіональному суді Мюнхена була досягнута мирова угода між компанією McDonald’s в Інгольштадті та 49-річною принцесою Карлою фон Гессен. Вона керувала чотирма закладами мережі разом зі своїм колишнім чоловіком принцом Отто фон Гессеном.

Після того як принц Отто загинув у ДТП на мотоциклі в травні 2020 року, принцеса Карла, його спадкоємиця, хотіла продовжувати керувати бізнесом, щоб забезпечувати їхніх чотирьох дітей. Але  McDonald’s заперечили проти прав принцеси як франчайзі.

Принцеса Карла продовжувала тимчасово керувати ресторанами швидкого харчування, але не весь дохід йшов до неї: платежі з карток клієнтів потрапляли на ескроу-рахунок McDonald’s та утримувались компанією.

Цієї  середи принцеса зустрілася з юристами McDonald’s. Суд мав вирішити, чи було законним розірвання контрактів, які спочатку діяли до 2034 року. Але в процесі переговорів – за наполяганням судді Аннет Ноймайр – було досягнуто остаточної угоди.

  • Натомість принцеса повинна передати чотири ресторани в Інгольштадті, включаючи їхній інвентар, до 31 грудня 2023 року.
Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA