Листування з учасниками судового процесу здійснюватиметься за адресою офіційної електронної пошти — PRAVO.UA Листування з учасниками судового процесу здійснюватиметься за адресою офіційної електронної пошти — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Листування з учасниками судового процесу здійснюватиметься за адресою офіційної електронної пошти

Листування з учасниками судового процесу здійснюватиметься за адресою офіційної електронної пошти

  • 16.11.2021 17:31

Листування з учасниками судового процесу здійснюватиметься за адресою офіційної електронної пошти.

Верховна Рада України прийняла за основу проєкт закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо використання електронних адрес (проєкт № 3860).

Проєкт № 3860 передбачає внесення змін до Господарського процесуального кодексу України, Кодексу адміністративного судочинства України та Цивільного процесуального кодексу України.

Зміни спрямовані на визначення адреси офіційної електронної пошти в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань (адреси офіційної електронної пошти в ЄДРПОУ).

Адреса офіційної електронної пошти в ЄДРПОУ використовуватиметься в судах для надсилання учасникам судового процесу копій рішень, ухвал, судових повісток та інших документів в електронній формі.

Документи, листи та/або повідомлення, надіслані на адресу офіційної електронної пошти в ЄДРПОУ, вважатимуться надісланими офіційно та не потребуватимуть додаткового документального підтвердження їх надіслання.

Визначення адреси офіційної електронної пошти в ЄДРПОУ, як зазначають розробники проєкту, сприятиме швидшій та ефективнішій комунікації насамперед судів з учасниками судового процесу, а згодом її може бути використано і для офіційного листування з іншими органами та організаціями, якщо це буде передбачено законом.

Цим самим проєктом передбачено внесення змін до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань» щодо необхідності зазначення в ЄДРПОУ адреси офіційної електронної пошти.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA