прапор_України

Генеральний партнер 2022 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Локдаун запровадять в Україні, якщо в більшості областей буде встановлено “червоний” рівень, – Денис Шмигаль

Локдаун запровадять в Україні, якщо в більшості областей буде встановлено “червоний” рівень, – Денис Шмигаль

  • 17.03.2021 13:33

Якщо “червоний” рівень епідемічної небезпеки буде запроваджено в переважній більшості областей України, то на всій території держави буде введено посилені карантинні заходи.

Про це заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час сьогоднішнього засідання уряду.

“Наразі в нас продовжує працювати адаптивний карантин, а це означає, що місцева влада має право посилювати карантинні обмеження. Тому я закликаю місцевих керівників не чекати вказівок, а приймати необхідні рішення і запроваджувати додаткові обмеження. Вам зараз надано всі повноваження законом і урядовими рішеннями, тобто сьогодні всі керівники громад мають можливість посилювати карантин”, – заявив Денис Шмигаль.

Також прем’єр-міністр зазначив, що адаптивний карантин — це ефективний механізм протидії коронавірусу, і Кабінет Міністрів зробить все можливе, щоб не допустити введення загального локдауну.

Вчора “Юридична практика” повідомляла, що Віталій Кличко просив уряд розширити перелік обмежувальних заходів для “помаранчевої” зони. За його словами, Київ перебуває в критичній ситуації та лікарняних ліжок може не вистачити для всіх хворих.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

tg-10
4_TaxForce600_90
covid
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
top50_2020_600x90
ULF_0002
Vacancies_600x90_ua
doroszab2
Slide

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Loading ... Loading ...

PRAVO.UA