Локдаун у Києві триватиме щонайменше місяць – Віталій Кличко — PRAVO.UA Локдаун у Києві триватиме щонайменше місяць – Віталій Кличко — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Локдаун у Києві триватиме щонайменше місяць – Віталій Кличко

Локдаун у Києві триватиме щонайменше місяць – Віталій Кличко

  • 02.11.2021 12:02
Джерело: https://kyivcity.gov.ua

Локдаун у Києві триватиме щонайменше місяць. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив в ефірі телеканалу «Україна 24». Заяву голови КМДА оприлюднено на офіційному інтернет-ресурсі міської адміністрації столиці України.

Зі слів Віталія Кличка, спеціалісти прогнозують, що локдаун у Києві триватиме не менш ніж упродовж місяця. Столиця України ще не підійшла до піку захворюваності.

Віталій Кличко зазначив, що основну частину заходів із боротьби з пандемією COVID-19 організує та виконує місцева влада.

Мер столиці озвучив ситуацію щодо можливої нестачі медичного кисню для хворих та заповненості місць у реанімаціях хворими з коронавірусною інфекцією.

Головне побоювання місцевої влади – можливий вибуховий приріст захворюваності населення на гостру респіраторну хворобу, спричинену вірусом COVID-19.

Водночас Віталій Кличко акцентував на контрольованості ситуації. Голова КМДА наголосив на необхідності дотримуватися заходів індивідуальної та колективної безпеки.

Нагадуємо, що наприкінці тижня, що минув, у місті Києві почали готуватися до запровадження додаткових карантинних обмежень, пов’язаних із поширенням захворюваності на гостру респіраторну хворобу, спричинену вірусом COVID-19.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA