Київський окружний адмінсуд визнав законним рішення РАУ щодо підвищення кваліфікації адвокатів України — PRAVO.UA Київський окружний адмінсуд визнав законним рішення РАУ щодо підвищення кваліфікації адвокатів України — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Київський окружний адмінсуд визнав законним рішення РАУ щодо підвищення кваліфікації адвокатів України

Київський окружний адмінсуд визнав законним рішення РАУ щодо підвищення кваліфікації адвокатів України

  • 12.06.2024 17:51

Київський окружний адміністративний суд рішенням від 11 червня 2024 року у справі № 640/1859/22 визнав, що рішення Ради адвокатів України № 63, яким затверджено Порядок підвищення кваліфікації адвокатів України, відповідає вимогам Закону «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», статуту, затвердженого рішенням звітно-виборного з’їзду адвокатів України від 9 червня 2017 року, Положення про Раду адвокатів України, затвердженого установчим з’їздом адвокатів України від 17 листопада 2012 року.

Про це інформує Національна асоціація адвокатів України.

Наразі повний текст рішення Київського окружного адміністративного суду у справі у справі № 640/1859/22 в ЄРДР відсутній.

Обставини справи

Позивач просив суд визнати протиправними і нечинними з моменту прийняття окремі положення пп. 12, 18—20 та Перехідних положень Порядку підвищення кваліфікації адвокатів України, затвердженого рішенням РАУ від 03.07.2021 № 63.

«КОАС констатував, що рішення РАУ № 63 повною мірою відповідає вимогам Закону «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», статуту, затвердженого рішенням звітно-виборного з’їзду адвокатів України від 09.06.2017, Положення про Раду адвокатів України, затвердженого установчим з’їздом адвокатів України від 17.11.2012.

Також суд звернув увагу, що у п. 14 Порядку визначено чотирнадцять способів підвищення кваліфікації. І питання оплати заходів цим пунктом не передбачено. Тобто адвокат, протягом року виконуючи обов’язок із підвищення свого професійного рівня, має можливість самостійно, без обмежень, на власний розсуд обрати той чи інший способи підвищення кваліфікації, що додатково спростовує твердження позивача про дискримінаційний характер Порядку», — зазначають у НААУ.

Читайте також: Шостий ААС відмовив
Богдану Львову в поновленні на посаді
судді Верховного Суду

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA