600-90_WAIT
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Київський апеляційний суд залишив під вартою ексспівробітника СБУ в АР Крим, підозрюваного у співпраці з ворогом

Київський апеляційний суд залишив під вартою ексспівробітника СБУ в АР Крим, підозрюваного у співпраці з ворогом

  • 01.03.2023 12:24
Рубрика Новини

28 лютого 2023 року колегія суддів судової палати з розгляду кримінальних справ Київського апеляційного суду розглянула апеляційну скаргу, подану стороною захисту в інтересах підозрюваного К. на ухвалу слідчого судді Печерського районного суду міста Києва від 11 січня 2023 року, якою задоволено клопотання старшого слідчого Головного слідчого управління Державного бюро розслідувань та продовжено підозрюваному К. запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком до 11 березня 2023 року включно. Про це повідомляє пресслужба Київського апеляційного суду.

За результатом апеляційного розгляду ухвалу слідчого судді Печерського районного суду міста Києва від 11 січня 2023 року залишено без змін, апеляційну скаргу сторони захисту в інтересах підозрюваного К. – без задоволення.

Підозрюваному інкримінують вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 255 Кримінального кодексу України (створення, керівництво злочинною спільнотою або злочинною організацією, а також участь у ній).

 

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

unnamed
tg-10
Slide

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA