600-90_WAIT
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Київський апеляційний суд скасував своє попереднє рішення і відмовив Геннадію Корбану в задоволенні позову щодо захисту честі та гідності

Київський апеляційний суд скасував своє попереднє рішення і відмовив Геннадію Корбану в задоволенні позову щодо захисту честі та гідності

  • 24.03.2023 13:12
Київський апеляційний суд 22 березня скасував попереднє рішення і відмовив Геннадію Корбану в задоволенні позову до загиблого активіста та військового Романа Ратушного, а також до громадської організації «Захистимо Протасів Яр». Позов був про захист честі, гідності та ділової репутації.
Про цю новину пише “Громадське” з посиланням на  громадську організацію «Захистимо Протасів Яр».Як зазначає “Громадське”, Геннадій Корбан навесні 2021 року подав до Солом’янського суду позов проти Романа Ратушного, ГО «Захистимо Протасів Яр» та «Громадського телебачення», позивач вимагав визнати недостовірною інформацією майже всі згадки про себе на сторінці організації та на сторінці Романа Ратушного.

Тоді суд задовольнив позов. На червень 2022 року був призначений апеляційний розгляд, однак Роман Ратушний загинув 8 червня. Київський апеляційний суд відмовив у залученні до справи батьків Романа Ратушного як його правонаступників і надалі відмовив у задоволенні апеляційної скарги.

Верховний Суд, розглянувши касаційну скаргу, вирішив, що в цій справі допускається правонаступництво й апеляційний суд не мав права не допустити батьків Романа Ратушного.

Справа повернулася на новий розгляд до Київського апеляційного суду.

22 березня Київський апеляційний суд скасував своє попереднє рішення й став на бік адвокатів Романа Ратушного та громадської організації. Геннадію Корбану відмовили в позові повністю.

 

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

IkarPapuga600x90
DorZab600x90
600-90_WAIT
tg-10

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA