КСУ випустив друком збірку своїх рішень, ухвалених у 2021–2022 роках — PRAVO.UA КСУ випустив друком збірку своїх рішень, ухвалених у 2021–2022 роках — PRAVO.UA
прапор_України
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » КСУ випустив друком збірку своїх рішень, ухвалених у 2021–2022 роках

КСУ випустив друком збірку своїх рішень, ухвалених у 2021–2022 роках

  • 20.09.2023 17:20

Вийшла друком дев’ятнадцята книга збірника «Конституційний Суд України. Рішення. Висновки. 2021–2022». Про це повідомляє КСУ в Telegram.

Книга містить 23 рішення Конституційного Суду України, які ухвалив суд у 2021–2022 роках. У виданні опубліковано резюме рішень англійською мовою, а також окремі думки суддів КСУ стосовно цих актів.
У рішеннях сформульовано засадничі юридичні позиції, зокрема, щодо державного суверенітету та національної безпеки України, як-от:

  • щодо статусу та функціонування української мови як державної;
  • щодо заборони трансляції фільмів, вироблених фізичними та юридичними особами держави-агресора та за участю осіб, яких внесено до Переліку осіб, які створюють загрозу національній безпеці;
  • щодо обов’язкового зазначення повної назви релігійних організацій (об’єднань), які входять до структури (є частиною) релігійної організації (об’єднання), керівний центр (управління) якої розташовано за межами України в державі, яка законом визнана такою, що здійснила військову агресію проти України та/або тимчасово окупувала частину території України.

Також книга містить й інші важливі рішення Конституційного Суду України стосовно окремих аспектів юридичної відповідальності; непорушності права власності; захисту гарантованих Конституцією України прав на працю, на житло; соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, військовослужбовців, захисників і захисниць України, державних службовців тощо.

В усіх рішеннях КСУ застосовував питомо українську правничу термінологію.

Ця книга буде корисною для державних службовців, працівників органів публічної влади, науковців, викладачів, студентів юридичних закладів вищої освіти, а також усіх, хто цікавиться практикою органу конституційної юрисдикції та розвитком конституційного права в Україні.

Поділитися
Теги КСУ

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
155479
600х90.gif
баннер_600_90px_2
600-90_WAIT
tg-10

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA