КСУ оголосив перерву в розгляді справи щодо конституційності Угоди між Україною та росією з питань перебування чф рф на території України — PRAVO.UA КСУ оголосив перерву в розгляді справи щодо конституційності Угоди між Україною та росією з питань перебування чф рф на території України — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » КСУ оголосив перерву в розгляді справи щодо конституційності Угоди між Україною та росією з питань перебування чф рф на території України

КСУ оголосив перерву в розгляді справи щодо конституційності Угоди між Україною та росією з питань перебування чф рф на території України

  • 05.12.2023 17:16

5 грудня 2023 року Велика палата КСУ продовжила розгляд справи за конституційним зверненням 49 народних депутатів України про надання висновку щодо конституційності Угоди між Україною та російською федерацією з питань перебування Чорноморського флоту російської федерації на території України від 21 квітня 2010 року, ратифікованої Законом України «Про ратифікацію Угоди між Україною та російською федерацією з питань перебування Чорноморського флоту російської федерації на території України» від 27 квітня 2010 року (№ 2153–VI). Про це повідомляє пресслужба Конституційного Суду України.

Зокрема, зазначено, що КСУ розпочав розгляд цієї справи 7 вересня 2023 року, коли постійний представник Верховної Ради України у КСУ Максим Дирдін подав заяву про відвід судді КСУ Сергія Головатого.

«На початку сьогоднішнього пленарного засідання суддя Конституційного Суду України Віктор Кривенко повідомив, що Суд розглянув зазначену заяву та відмовив у її задоволенні», – зазначили в КСУ.

Під час цього пленарного засідання Представник Президента України у Конституційному Суді України Сергій Дембовський також заявив про відвід судді Конституційного Суду України Сергія Головатого.

«Зважаючи на необхідність додаткового дослідження викладених у поданій заяві обставин, Суд оголосив перерву в розгляді цієї справи», – йдеться в повідомленні КСУ.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
YPpicnic600x900
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA