прапор_України

Генеральний партнер 2022 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » КСУ наполягає на припиненні членства кс рф у Всесвітній конференції конституційного правосуддя

КСУ наполягає на припиненні членства кс рф у Всесвітній конференції конституційного правосуддя

  • 03.10.2022 15:51

Виконувач обов’язків Голови Конституційного Суду України Сергій Головатий надіслав до членів Всесвітньої конференції конституційного правосуддя (WCCJ) та учасників 5-го Конгресу WCCJ звернення із закликом припинити членство кс рф в цій усесвітній організації з огляду на підтримку ним злочинної влади путіна.

Як відомо, кс росії вкотре грубо порушив принципи, на яких засновано ВККП, знову схваливши спробу анексії українських територій.

«Напередодні 5-го Конгресу Всесвітньої конференції конституційного правосуддя, темою якого є «Конституційне правосуддя та мир», один із членів Всесвітньої конференції конституційного правосуддя (WCCJ) знову вдався до дій, які цілком несумісні з цілями WCCJ.

2 жовтня 2022 року конституційний суд російської федерації в той самий спосіб, що й у випадку незаконної анексії українського Криму Росією 2014 року, офіційно визнав законною проголошену путіним анексію деяких інших частин території України, зокрема Херсонської та Запорізької областей», — сказано в зверненні КСУ.

В листі наголошується, що конституційний суд російської федерації не можна надалі сприймати як орган правосуддя, що є вірним додержанню демократії, людських прав і правовладдя як на національному, так і міжнародному рівнях. «Ця російська інституція перетворилася на слугу імперіалістичного режиму путіна, що має всі ознаки класичного поняття тиранії та сучасної концепції фашизму».

Від імені Конституційного Суду України та від себе особисто Сергій Головатий звернувся із проханням ужити всіх можливих заходів, щоб членство конституційного суду російської федерації у Всесвітній конференції конституційного правосуддя було припинено.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

tg-10
4_TaxForce600_90
covid
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
top50_2020_600x90
ULF_0002
Vacancies_600x90_ua
doroszab2

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Loading ... Loading ...

PRAVO.UA