Кредитні канікули під час воєнного стану – найпоширеніше запитання до НБУ від споживачів фінансових послуг — PRAVO.UA Кредитні канікули під час воєнного стану – найпоширеніше запитання до НБУ від споживачів фінансових послуг — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Кредитні канікули під час воєнного стану – найпоширеніше запитання до НБУ від споживачів фінансових послуг

Кредитні канікули під час воєнного стану – найпоширеніше запитання до НБУ від споживачів фінансових послуг

  • 17.08.2022 14:38

Згідно зі статистикою звернень до Національного банку України кредитні канікули під час воєнного стану – найпоширеніше запитання від споживачів фінансових послуг (отримано 614 письмових звернень від клієнтів банків та 584 – від клієнтів небанківських фінансових установ щодо цього питання), про це повідомляється на сайті НБУ та у його звіті.

Національний банк України у II кварталі 2022 року отримав та опрацював майже 17 тисяч звернень споживачів фінансових послуг. В НБУ відзначають  суттєве зменшення  кількості звернень.

Актуальною проблемою залишається питання врегулювання простроченої заборгованості, що становить 18% від усіх письмових звернень за II кварталі 2022 року. Також отримано письмові звернення з питань:

  • невиплати страхового відшкодування (11%),
  • блокування та арештів рахунків (11%),
  • проблем із переказами (6%).

Серед письмових звернень 19% (909 звернень із 4 886) мали ознаки порушення прав споживачів фінансових послуг. Найчастіші порушення зафіксовано в роботі страхових компаній (52%) та колекторських компаній (44%).

Проблемні питання у роботі банків і небанківських фінансових установ – шахрайські дії з використанням електронних платіжних засобів та їх реквізитів. Найбільші непорозуміння в роботі страхових компаній – невиплата страхового відшкодування та незгода з розміром страхового відшкодування.

 

 

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA