Корупційні та пов’язані з корупцією кримінальні правопорушення: огляд практики ККС ВС — PRAVO.UA Корупційні та пов’язані з корупцією кримінальні правопорушення: огляд практики ККС ВС — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Корупційні та пов’язані з корупцією кримінальні правопорушення: огляд практики ККС ВС

Корупційні та пов’язані з корупцією кримінальні правопорушення: огляд практики ККС ВС

  • 12.06.2024 16:12

Касаційний кримінальний суд у складі Верховного Суду опублікував тематичний огляд судової практики у кримінальних провадженнях щодо корупційних та пов’язаних із корупцією кримінальних правопорушень.

У матеріалі наведені ключові висновки ККС ВС із кримінального та кримінального процесуального права щодо корупційних правопорушень.

Видання підготовлено за результатами проведеного узагальнення судової практики суду касаційної інстанції відповідно до підп. 3.3.1.3.1 п. 3.3.1.3 очікуваного стратегічного результату проблеми 3.3.1 підрозд. 3.3 «Кримінальна відповідальність» розд. 3 «Забезпечення невідворотності відповідальності за корупцію» Державної антикорупційної програми на 2023–2025 роки, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 4 березня 2023 року № 220.

Огляд судової практики Верховного Суду у кримінальних провадженнях щодо корупційних та пов’язаних з корупцією кримінальних правопорушень

Читайте також: Мін’юст подав до ВАКС
другу позовну заяву про застосування
санкції до російських олігархів

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA