прапор_України

Генеральний партнер 2022 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Координувати роботу із санкційної політики буде перший віцепрем’єр-міністр – міністр економіки України

Координувати роботу із санкційної політики буде перший віцепрем’єр-міністр – міністр економіки України

  • 03.10.2022 11:04
Фото: https://www.kmu.gov.ua/

Перший віцепрем’єр-міністр – міністр економіки України Юлія Свириденко координуватиме роботу з формування та реалізації державної санкційної політики.

Відповідні зміни до переліку питань, що належать до компетенції першого віцепрем’єр-міністра України та віцепрем’єр-міністрів України, Кабмін ухвалив на засіданні 30 вересня.

Раніше Кабінет Міністрів створив Міжвідомчу робочу групу з питань реалізації державної санкційної політики, яку очолила Юлія Свириденко.

До складу МРГ входять представники міністерств економіки, фінансів, юстиції, внутрішніх та закордонних справ, із питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, також залучаються фахівці інших державних органів та відомств. Серед завдань — аналіз поточного стану реалізації застосованих санкцій, розробка та подання відповідних рекомендацій до уряду.

Пропозиції щодо застосування, скасування та внесення змін до санкцій перед винесенням на затвердження Кабінету Міністрів України підлягатимуть обов’язковому попередньому розгляду Міжвідомчою робочою групою з питань реалізації державної санкційної політики.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

tg-10
4_TaxForce600_90
covid
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
top50_2020_600x90
ULF_0002
Vacancies_600x90_ua
doroszab2
Slide

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Loading ... Loading ...

PRAVO.UA