600-90_WAIT
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Конкурси на держслужбу: яку декларацію мають подавати кандидати

Конкурси на держслужбу: яку декларацію мають подавати кандидати

  • 12.05.2021 11:24

Центральне міжрегіональне управління ДПС по роботі з великими платниками податків нагадало, що Законом № 1285–IX в Україні відновили конкурси на зайняття посад державної служби, які були призупинені на час карантину.

Перед призначенням на державну службу кандидати мають подати декларації:

  • якщо ви не працювали на публічній службі або працювали понад рік тому, вам потрібно подати декларацію «кандидата на посаду» до призначення або обрання на посаду;
  • якщо ви претендуєте на декілька посад в одному органі та не подавали декларацію за минулий рік, вам потрібно подати лише одну декларацію «кандидата на посаду», вказавши посаду, на яку маєте намір бути призначеним/призначеною.

Декларація повинна охоплювати весь звітний період із 1 січня до 31 грудня 2020 року включно.

У декларації «кандидата на посаду» потрібно зазначати назву майбутнього місця роботи та посади, у зв’язку з якою виник обов’язок подати декларацію, тип і категорію посади, на яку ви претендуєте, а не місце роботи та посаду, на якій ви фактично перебували станом на кінець звітного періоду. Всі інші статуси, зазначені в розділі 2.1. «Інформація про суб’єкта декларування» декларації зазначаються, зважаючи на статус посади, на яку ви претендуєте, а не на якій перебували на кінець року, за який подається декларація.

У декларації кандидата на посаду не заповнюється розділ 14 «Видатки та правочини суб’єкта декларування» декларації, тому у формі декларації він технічно заблокований.

Читайте також: Як держслужбовцю отримати згоду на роботу віддалено – НАДС визначило порядок

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

unnamed
tg-10
Slide

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA