прапор_України

Генеральний партнер 2022 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів ВККС відновила роботу та визначила нові дати для подання документів від кандидатів

Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів ВККС відновила роботу та визначила нові дати для подання документів від кандидатів

  • 13.07.2022 13:41

Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів Вищої кваліфікаційної комісії суддів України відновила свою роботу та оголосила про відновлення конкурсу.

Таке рішення було прийнято сьогодні, 13 липня 2022 року, на офіційному засіданні  Конкурсної комісії, яке проходило у Польщі. В роботі Комісії взяли участь всі шість її членів.

Відкриваючи засідання, голова Конкурсної комісії Тед Зажечни запросив громадян України навіть у такі складні для України часи подати заявку до ВККС.

«Я і мої колеги обіцяємо вам, що конкурсний добір буде базуватися виключно на ваших заслугах і ваших професійних кваліфікаціях. Ми не будемо рекомендувати кандидатів за те, ким вони є, а за те, що вони знають», – наголосив пан Зажечни.

Зі свого боку заступник голови Комісії Іван Міщенко зауважив, що розпочата ще до війни реформа сьогодні набула додаткової ваги, оскільки робота Комісії згадана як одна з умов вступу України до ЄС.

«Ми зробимо все можливе, щоб конкурс відбувся якісно, швидко і, незважаючи на важкі та непередбачувані обставини, на найвищому професійному рівні, який ми зможемо забезпечити», – наголосив пан Міщенко.

Процедурні корективи

У зв’язку з нинішніми подіями Конкурсна комісія внесла низку змін в документи, які визначають її роботу.

Зокрема, в регламент роботи Комісії внесено зміни щодо можливості проведення засідання за межами України, корегування Комісією кінцевих строків з огляду на обставини.

Також внесено зміни і в Положення про проведення конкурсу на заняття посади члена ВККС. Зокрема, визначено, що:

  • будь-яка дія Комісії, яку потрібно вчинити в Києві, буде вчинена в будь-якому місці чи онлайн на розсуд Комісії;
  • в процесі конкурсу не буде проводитися перевірка рівня інтелекту та загальних навичок кандидатів;
  • у разі прийняття законодавчих змін щодо кваліфікаційних вимог до членів ВККС Комісія у будь-який час, навіть до закінчення строків подання заяв, може змінити вимоги до кандидатів, визначені положенням;
  • співбесіди з кандидатами до ВККС і заслуховування інших осіб проводяться особисто або онлайн на відкритих засіданнях;
  • Комісія за наявності поважних причин може змінити будь-який крайній термін.

Зміни щодо подання документів

Усі заяви і документи до них, які були подані під час первісного оголошення конкурсу, вважаються чинними. Повторно подавати заяви не потрібно.

Комісія внесла зміни в додатки до заяви.

Відтепер кандидатам не потрібно додавати декларацію про майнові статки, а необхідно повідомити Комісію про факт і дату подання до НАЗК відповідної декларації. Комісія сама витребує її у НАЗК.

Також не потрібно подавати довідку про несудимість. Для кандидатів буде достатньо подати повідомлення про те, що вони раніше не притягалися до кримінальної відповідальності, не перебувають під слідством, а також не мають незнятої чи непогашеної судимості.

Новий строк для подання заяв

Також своїм рішенням Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів ВККС відновила процес подання заяв від кандидатів.

Визначено, що заяви будуть прийматися з 15 липня 2022 року до 24:00 22 серпня 2022 року.

Нагадаємо: конкурсна комісія повинна відібрати 32 кандидати для участі в конкурсі до ВККС.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

tg-10
4_TaxForce600_90
covid
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
top50_2020_600x90
ULF_0002
Vacancies_600x90_ua

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Loading ... Loading ...

PRAVO.UA