Конкурсна комісія з добору кандидатів на посаду члена ВККСУ завершила другий етап конкурсу — співбесіди — PRAVO.UA Конкурсна комісія з добору кандидатів на посаду члена ВККСУ завершила другий етап конкурсу — співбесіди — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Конкурсна комісія з добору кандидатів на посаду члена ВККСУ завершила другий етап конкурсу — співбесіди

Конкурсна комісія з добору кандидатів на посаду члена ВККСУ завершила другий етап конкурсу — співбесіди

  • 22.02.2023 10:11

Конкурсна комісія, яка добирає кандидатів на посаду члена Вищої кваліфікаційної комісії суддів України (ВККС), 21 лютого 2023 року завершила другий етап публічного конкурсу — співбесіди.

Співбесіди з кандидатами, що були запрошені до участі у другому етапі конкурсу, Конкурсна комісія провела через платформу Zoom у січні та лютому 2023 року у Варшаві. Протягом 18 робочих днів члени комісії здійснили фахові дискусії з 61 кандидатом (ще три кандидати подали заяви про припинення участі у конкурсі), а саме з 32 — в січні та 29 — в лютому, вони тривали понад 78 годин.

Під час співбесід члени Конкурсної комісії протягом 60-90 хвилин ставили кожному кандидату запитання з метою оцінити його відповідність критеріям доброчесності та професійної компетентності, зокрема щодо відповідності фактичного фінансового стану задекларованому, вміння працювати в команді, мотивації стосовно участі в конкурсі, бачення майбутнього судової влади та ролі в цьому ВККС, практичні запитання для з’ясування рівня знань у сфері права, судочинства і судоустрою.

Досліджено майже 14 тисяч документів, з яких близько 1500 майнових декларацій, понад 640 пояснювальних документів кандидатів та близько 300 довідок від громадських організацій, а також відповідей на запитання під час співбесід.

Конкурсна комісія найближчим часом сформує фінальний перелік кандидатів на розгляд Вищою радою правосуддя із розрахунку щонайменше два кандидати на кожну із 16 вакансій, з яких вона призначить членів ВККС.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
YPpicnic600x900
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA