600-90_WAIT
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Конкурсна комісія склала графік проведення співбесід на посаду члена ВККС України на січень 2023 року

Конкурсна комісія склала графік проведення співбесід на посаду члена ВККС України на січень 2023 року

  • 13.01.2023 12:01

Конкурсна комісія з добору кандидатів на посаду члена Вищої кваліфікаційної комісії суддів України проведе другий етап конкурсу — співбесіду із 64 кандидатами у січні та лютому 2023 року.

Комісія склала графік проведення співбесід на 16–25 січня 2023 року.

Співбесіда буде відбуватись українською мовою із забезпеченням синхронного перекладу. Як повідомлялося, співбесіди з кандидатами відбуватимуться дистанційно через платформу ZOOM. Відповідно до вимог закону трансляція співбесід із кандидатами буде відбуватись в онлайн-режимі на офіційному сайті Вищої ради правосуддя та офіційних каналах Конкурсної комісії — Facebook і YouTube — українською та англійською мовами.

Запланована тривалість співбесіди — 60 хвилин, але вона не перевищуватиме 90 хвилин.

На початку співбесіди кандидат матиме час, щоби представити себе Комісії. Запитання на співбесіді будуть покликані оцінити відповідність кандидата критеріям доброчесності та професійної компетентності та стосуватимуться, але не обмежуватимуться, такими темами, як бачення майбутнього судової влади та ролі в цьому ВККС, знань у сфері права, судочинства і судоустрою.

З урахуванням безпекової ситуації та перебоїв з електропостачанням в Україні до графіка можуть бути внесені зміни, про які буде повідомлено. Наступні співбесіди заплановано на лютий 2023 року, графік до яких Конкурсна комісія складе додатково.

Читайте також: Опубліковано перелік кандидатів на посаду члена ВККС, допущених до співбесіди

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

unnamed
tg-10
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
Slide

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Loading ... Loading ...

PRAVO.UA