Конкурсна комісія проведе перше засідання 21 січня 2022 року — PRAVO.UA Конкурсна комісія проведе перше засідання 21 січня 2022 року — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Конкурсна комісія проведе перше засідання 21 січня 2022 року

Конкурсна комісія проведе перше засідання 21 січня 2022 року

  • 04.01.2022 17:23

Конкурсна комісія проведе перше засідання 21 січня 2022 року. Це засідання повинно стати офіційним початком роботи органу, відповідального за відбір кандидатів на посади членів Вищої кваліфікаційної комісії суддів України.

Про це йдеться в повідомленні, надісланому на адресу Вищої ради правосуддя. Повідомлення від імені членів конкурсної комісії підписали спільно представник міжнародних експертів Тед Зажечни та представник від українських судів Іван Міщенко.

Нагадаємо, перше організаційне засідання конкурсної комісії відбулося ще 19 листопада 2021 року. Як запевняють члени комісії в листі, весь цей час тривала підготовча робота, необхідна для організації діяльності комісії.

Точний порядок денний першого засідання не повідомляється.

Очевидно, що на ньому може бути розглянуто питання щодо:

  • обрання голови конкурсної комісії та його заступника,
  • затвердження регламенту роботи конкурсної комісії,
  • затвердження методології оцінювання кандидатів на посади членів ВККС встановленим критеріям, зокрема доброчесності.

Зауважимо, що напередодні Нового року ВРП забезпечила конкурсну комісію з добору кандидатів до ВККСУ приміщенням для роботи.

Зокрема, з цією метою планують використовувати кабінети, розміщені в приміщенні ВККСУ (вулиця Генерала Шаповала (колишня Механізаторів), 9). Було підписано необхідні договори оренди державного майна. Саме там Конкурсна комісія проведе перше засідання.

Водночас у ВРП наголошують на потребі невідкладного відновлення роботи ВККСУ, проведення кадрового добору та завершення оцінювання суддів. Наразі в Україні кількість суддів, які здійснюють правосуддя, становить лише 65 %  від затвердженої кількості штатних посад. Бракує понад дві тисячі суддів. 

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA