600-90_WAIT
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Конкурсна комісія оголосила графік проведення співбесід на посаду члена ВККС на лютий 2023 року

Конкурсна комісія оголосила графік проведення співбесід на посаду члена ВККС на лютий 2023 року

  • 08.02.2023 10:28
Рубрика Новини

Конкурсна комісія з добору кандидатів на посаду члена Вищої кваліфікаційної комісії суддів України проводить другий етап конкурсу – співбесіду із кандидатами у січні та лютому 2023 року. Комісія склала графік проведення співбесід на 13–21 лютого 2023 року, який розміщено на сайті Вищої ради правосуддя.

Співбесіда буде відбуватись українською мовою із забезпеченням синхронного перекладу. Як повідомлялося, співбесіди з кандидатами відбуватимуться дистанційно через платформу ZOOM. Відповідно до вимог закону трансляція співбесід із кандидатами буде відбуватись в онлайн-режимі на офіційному сайті Вищої ради правосуддя й офіційних каналах Конкурсної комісії — Facebook та YouTube — українською та англійською мовами.

Запланована тривалість співбесіди — 60 хвилин, але вона не перевищуватиме 90 хвилин.

На початку співбесіди кандидат матиме час, щоби представити себе Комісії. Запитання на співбесіді будуть покликані оцінити відповідність кандидата критеріям доброчесності та професійної компетентності й стосуватимуться, але не обмежуватимуться такими темами, як бачення майбутнього судової влади та ролі у цьому ВККС, знання у сфері права, судочинства і судоустрою.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

unnamed
tg-10
Slide

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA