600-90_WAIT
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Конкурс щодо співпраці із системою БПД пройшли 513 адвокатів

Конкурс щодо співпраці із системою БПД пройшли 513 адвокатів

  • 02.12.2022 17:51

Координаційний центр із надання правової допомоги інформує про результати конкурсу адвокатів, які можуть залучатися для надання безоплатної вторинної правової допомоги у 2022 році.
За результатами конкурсу 513 адвокатів включені до Реєстру адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу. На сьогодні Реєстр налічує 8 664 адвокати.
Конкурс проходив у Вінницькій, Волинській, Дніпропетровській, Житомирській, Закарпатській, Київській, Кіровоградській, Миколаївській, Львівській, Одеській, Полтавській, Тернопільській, Хмельницькій, Чернівецькій та Чернігівській областях із 20 вересня до 2 грудня 2022 року.

«Постійне проведення конкурсів із відбору адвокатів надзвичайно важливе для системи безоплатної правової допомоги. Особливо зараз, під час воєнного стану. У цих п’ятнадцяти областях, де цьогоріч проходив конкурс,
збільшився попит на правову допомогу, зокрема на вторинну. Якщо у певних категоріях цивільних та адміністративних справ ми можемо залучати до надання правової допомоги наших юристів, то у кримінальному процесі виключно адвокати можуть захищати клієнта», – прокоментував в.о. директора Координаційного центру з надання правової допомоги Олександр Баранов.

Для участі у конкурсі зареєструвалися 610 адвокатів, документи яких відповідають встановленим вимогам. Після перевірки поданих документів та відомостей учасники конкурсу були допущені до проходження дистанційного курсу «Вступ до системи надання безоплатної правової допомоги». Курс успішно пройшли 556 адвокатів.
Конкурсні комісії розглянули документи адвокатів та оцінили за критеріями стажу адвокатської діяльності, наявності або відсутності застосування до них дисциплінарних стягнень, а також результати проходження дистанційного курсу.
Другий етап конкурсу передбачав індивідуальні співбесіди адвокатів з конкурсною комісією. Ключовими під час оцінювання готовності адвокатів до надання безоплатної правової допомоги стали їх мотивація, емоційна врівноваженість, комунікабельність та вміння представити приклади надання правової допомоги.
У деяких регіонах конкурс адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги, проходив у змішаному форматі – як офлайн, так і онлайн.
За результатами співбесід із конкурсними комісіями в регіонах 513 адвокатів включені до Реєстру адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу.

У Координаційному центрі нагадують, що незалежно від того, в якому регіоні адвокат проходив конкурс, він має право звернутися і укласти контракт з будь-яким місцевим або регіональним центром з надання БВПД на України (у тому числі декілька контрактів).

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

unnamed
tg-10
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
Slide

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Loading ... Loading ...

PRAVO.UA