600-90_WAIT
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Комітет з питань економічного розвитку рекомендує прийняти за основу законопроєкт про основні засади державного нагляду

Комітет з питань економічного розвитку рекомендує прийняти за основу законопроєкт про основні засади державного нагляду

  • 17.03.2023 11:12

На засіданні Комітету з питань економічного розвитку 15 березня 2023 року було розглянуто проєкт Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю)» (реєстр. № 5837). Про це інформує пресслужба Апарату Верховної Ради України.

Мета законопроєкту:

  • удосконалення засад державного нагляду (контролю),
  • уніфікація процедури здійснення заходів державного нагляду (контролю),
  • виключення неефективних та обтяжливих норм державного контролю, що містить чинний Закон України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності».

Очікується, що прийняття цього законопроєкту сприятиме удосконаленню законодавства у сфері державного нагляду (контролю), що забезпечить переорієнтацію системи державного нагляду (контролю) на превентивну і ризик-орієнтовану, створення системи державного нагляду (контролю), що сприяє встановленню сприятливого середовища для провадження господарської діяльності, розвитку малого і середнього підприємництва, залученню інвестицій.

Народні депутати України – члени Комітету з питань економічного розвитку ухвалили рішення рекомендувати Верховній Раді України за результатами розгляду в першому читанні прийняти за основу.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

unnamed
tg-10
Slide

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA