600-90_WAIT
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Комітет з ІТ-права НААУ очолив Олег Дерлюк

Комітет з ІТ-права НААУ очолив Олег Дерлюк

  • 23.03.2023 11:10

Розпорядженням голови НААУ, РАУ № 44 головою комітету з ІТ-права НААУ призначено адвоката Олега Дерлюка.

Олег Дерлюк – адвокат, засновник і керуючий партнер юридичної компанії STRON Legal Serviсes, фахівець у галузі ІТ-права та міжнародного податкового і корпоративного права.

Адвокат має три вищі освіти за спеціальностями “правознавство” (Національний університет «Юридична академія імені Ярослава Мудрого»), “управління персоналом й економіка праці” (Харківський інституту бізнесу і менеджменту) та “корпоративне право й право цінних паперів” (Лондонський університет (University of London).

Олег Дерлюк розпочав свою трудову діяльність із роботи в Міністерстві закордонних справ України. Пізніше працював на посадах помічника голови правління з адміністративних та правових питань ПАТ «ФЕД» (м. Харків), старшого юриста, голови відділу міжнародного податкового планування та консультування юридичної компанії ICF Legal Service, директора з правових питань у великому ІТ-холдингу.

«Під час своєї діяльності у рамках комітету із ІТ-права ми будемо поширювати набутий досвід роботи із ІТ-проєктами серед адвокатів із метою підвищення якості захисту законних прав та інтересів. Ми також будемо взаємодіяти з державними інституціями з метою розвитку національного законодавства та правозастосовної практики відповідно до потреб ІТ-галузі та національної економіки», — зазначає голова комітету з ІТ-права НААУ.

Поділитися
Теги НААУ

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

IkarPapuga600x90
DorZab600x90
600-90_WAIT
tg-10

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA