Комітет ВР з питань правової політики рекомендує прийняти зміни до Закону України «Про цифровий контент та цифрові послуги» — PRAVO.UA Комітет ВР з питань правової політики рекомендує прийняти зміни до Закону України «Про цифровий контент та цифрові послуги» — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Комітет ВР з питань правової політики рекомендує прийняти зміни до Закону України «Про цифровий контент та цифрові послуги»

Комітет ВР з питань правової політики рекомендує прийняти зміни до Закону України «Про цифровий контент та цифрові послуги»

  • 17.05.2024 14:33

16 травня 2024 року Комітет Верховної Ради України з питань правової політики розглянув проєкт закону про внесення змін до Закону України «Про цифровий контент та цифрові послуги» (реєстр. № 11041), поданий  Кабінетом Міністрів України. Про це повідомляє парламентський портал.

Вказаним законопроєктом пропонується внести зміни до Закону України «Про цифровий контент та цифрові послуги» шляхом доповнення його положеннями. Згідно із ними Центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері державного нагляду (контролю) за додержанням законодавства про захист прав споживачів, здійснює державний нагляд (контроль) за додержанням цього закону, зокрема застосовує адміністративно-господарські санкції до суб’єктів господарювання за порушення його вимог.

Суб’єкт господарювання має право оскаржити штрафні санкції в адміністративному порядку відповідно до статті 21 Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» з урахуванням вимог розділу VI Закону України «Про адміністративну процедуру» або в судовому порядку.

Розглянувши проєкт закону № 11041, Комітет з питань правової політики вирішив рекомендувати Верховній Раді України включити його до порядку денного одинадцятої сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання та прийняти в першому читанні за основу із застосуванням положень частини 1 статті 116 Регламенту Верховної Ради України.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA