Комітет ВР з питань правоохоронної діяльності рекомендує Верховній Раді прийняти в цілому два законопроєкти і один – за основу — PRAVO.UA Комітет ВР з питань правоохоронної діяльності рекомендує Верховній Раді прийняти в цілому два законопроєкти і один – за основу — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Комітет ВР з питань правоохоронної діяльності рекомендує Верховній Раді прийняти в цілому два законопроєкти і один – за основу

Комітет ВР з питань правоохоронної діяльності рекомендує Верховній Раді прийняти в цілому два законопроєкти і один – за основу

  • 21.06.2024 15:56

У п’ятницю, 21 червня, Комітет Верховної Ради з питань правоохоронної діяльності розглянув підготовлений до другого читання проєкт закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності за дрібне викрадення чужого майна (реєстр. № 11068). Про це повідомляє пресслужба Апарату Верховної Ради.

Комітет під час розгляду законопроєкту № 11068 рекомендував включити до порівняльної таблиці та підтримав пропозиції щодо внесення змін до Закону України «Про прокуратуру», які передбачають, що за поданням Генеральної інспекції Генеральний прокурор може відсторонити прокурора від виконання службових повноважень під час проведення службового розслідування або перевірки доброчесності в порядку, затвердженому Генеральним прокурором, – до закінчення службового розслідування або перевірки доброчесності.

Члени Комітету за результатами розгляду ухвалили рішення рекомендувати Верховній Раді прийняти законопроєкт у другому читанні та в цілому як закон.

На засіданні також було розглянуто проєкт закону про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України для виправлення недоліків технічного характеру (реєстр. № 10274).

Комітет прийняв рішення рекомендувати Верховній Раді прийняти законопроєкт у другому читанні та в цілому як закон.

За результатами розгляду в першому читанні проєкту закону про внесення змін до Кримінального та Кримінального процесуального кодексів України щодо удосконалення порядку здійснення кримінального провадження в умовах воєнного стану (реєстр. № 11265) прийнято рішення рекомендувати Верховній Раді прийняти проєкт за основу.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA