600-90_WAIT
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Комітет правової політики рекомендує парламенту прийняти в цілому законопроєкт щодо організації примусового виконання судових рішень під час війни

Комітет правової політики рекомендує парламенту прийняти в цілому законопроєкт щодо організації примусового виконання судових рішень під час війни

  • 17.03.2023 14:24

Комітет Верховної Ради України з питань правової політики розглянув на своєму засіданні пропозиції і поправки, що надійшли від суб’єктів права законодавчої ініціативи до проєкту закону про внесення змін до деяких законів України щодо окремих особливостей організації примусового виконання судових рішень і рішень інших органів під час дії воєнного стану (реєстр. № 8064). Про це інформує пресслужба Апарату Верховної Ради України.

Зазначений законопроєкт спрямований на врегулювання деяких проблемних питань, пов’язаних із організацією примусового виконання судових рішень і рішень інших органів під час дії воєнного стану.

Зокрема, законопроєктом передбачено:

  • зміну порядку зупинення діяльності приватного виконавця,
  • вирішення питання про його заміщення та зміни виконавчого округу,
  • врегулювання деяких особливостей здійсненням виконавчого провадження в умовах воєнного стану.

Розглянувши законопроєкт, підготовлений до другого читання, Комітет вирішив рекомендувати Верховній Раді України проєкт закону про внесення змін до деяких законів України щодо окремих особливостей організації примусового виконання судових рішень і рішень інших органів під час дії воєнного стану (реєстр. № 8064) прийняти в другому читанні та в цілому в редакції, запропонованій Комітетом.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

unnamed
tg-10
Slide

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA