Генеральный партнер 2020 года

Издательство ЮРИДИЧЕСКАЯ ПРАКТИКА
Главная » Пресс-релизы » Комітет АПУ висловився проти блокування реформи сфери інтелектуальної власності

Комітет АПУ висловився проти блокування реформи сфери інтелектуальної власності

  • 15.05.2020 11:26

Комітет Асоціації правників України з інтелектуальної власності скерував відкрите звернення до міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігоря Петрашка з вимогою зупинити блокування реформи сфери інтелектуальної власності.

У лютому поточного року Верховна Рада України прийняла за основу законопроєкт №2255, який передбачає діяльність на базі Укрпатенту Національного органу інтелектуальної власності (НОІВ). На це правнича спільнота очікувала понад п’ять років, із моменту ухвалення рішення про реформування державної системи.

Причиною ж проблем сфери правники назвали непрофесійний менеджмент департаменту інтелектуальної власності Мінекономіки та Укрпатенту. Та попри цей факт і останні позитивні зрушення в державній системі правової охорони сфери було ухвалено рішення щодо повернення попереднього керівництва Укрпатенту.

Комітет АПУ висловив свою стурбованість зазначеним фактом. Правники підкреслили, що відповідне рішення несе значні ризики нівелювання попередніх досягнень реформи сфери інтелектуальної власності, здійсненої керівництвом Мінекономіки та Укрпатенту.

У зверненні наголошено на необхідності врахувати думку професійної правничої спільноти та не допустити до керівництва ключовим інститутом сфери інтелектуальної власності осіб, які відверто блокують упровадження реформи, підтриманої парламентом.

З повним текстом відкритого звернення можна ознайомитися за посиланням.

 

Поделиться

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Подписывайтесь на «Юридическую практику» в Facebook, Telegram, Linkedin и YouTube.

0 Comments
Встроенные отзывы
Посмотреть все комментарии
Slider

Какой реестр вы используете в своей работе чаще всего?

Просмотреть результаты

Загрузка ... Загрузка ...

PRAVO.UA

0
Оставить комментарийx
()
x

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: