600-90_WAIT
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Колишньому високопосадовцю МОЗ України повідомлено про підозру

Колишньому високопосадовцю МОЗ України повідомлено про підозру

  • 13.02.2023 12:55
Рубрика Новини

Експершому заступнику міністра охорони здоров’я України повідомлено про підозру в порушенні встановленого порядку державної реєстрації лікарських засобів (ч. 1 ст. 321-2 Кримінального кодексу України). Про це повідомляє Офіс Генерального прокурора.

Слідством встановлено, що підозрюваний безпідставно підписав рішення, яким рекомендував здійснити державну реєстрацію препарату для лікування застуди і грипу. Цей препарат також широко використовувався для терапії COVID-19. Згідно з висновком уповноваженого державного органу – ДЕЦ МОЗ України – підстав для державної реєстрації цього лікарського препарату не було.

На той час підозрюваний перебував на посаді гендиректора директорату фармацевтичного забезпечення МОЗ України та був співголовою постійної робочої групи з розгляду проблемних питань державної реєстрації лікарських засобів. Через дії підозрюваного лікарський препарат був безпідставно внесений до Державного реєстру лікарських засобів України відповідним наказом МОЗ України.

Наразі вирішується питання щодо обрання запобіжного заходу для підозрюваного.

Досудове розслідування здійснюють слідчі Подільського УП ГУ Нацполіції у м. Києві за матеріалами центрального апарату СБУ.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

unnamed
tg-10
Slide

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA