Колишній заступник міністра розвитку громад постане перед судом — PRAVO.UA Колишній заступник міністра розвитку громад постане перед судом — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Колишній заступник міністра розвитку громад постане перед судом

Колишній заступник міністра розвитку громад постане перед судом

  • 15.05.2024 13:25

Сьогодні, 15 травня, САП скерувала до суду обвинувальний акт стосовно колишнього заступника міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України. Про це повідомляє пресслужба САП.

За інформацією українських ЗМІ, йдеться про Василя Лозинського, якого викрили на проханні та одержанні 400 тис. доларів США неправомірної вигоди. Серед інших фігурантів – довірена особа ексзаступника міністра, підприємець та двоє його спільників.

Дії колишнього заступника міністра кваліфіковано за ч. 4 ст. 368 КК України, довіреної особи – за ч. 5 ст. 27, ч. 4 ст. 368 КК України, підприємця та його спільників – за ч. 3 ст. 28, ч. 4 ст. 369 КК України.

Вказано, що влітку 2022 року Кабмін виділив майже 1,41 млрд грн Міністерству розвитку громад, територій та інфраструктури України на забезпечення населення у зимовий період теплом. Слідством встановлено, що у цей час підприємець запропонував заступнику міністра здійснити закупівлю, зокрема, пересувних котельних установок за процедурою прямих договорів, оскільки йшлося про термінові закупівлі матеріалів та обладнання для безперебійного проходження опалювального сезону.

Підприємець залучив до реалізації злочинної схеми ще двох осіб та підготував пропозицію для міністерства з цінами, які на 25-30% вищі за ринкові. Щоб «обґрунтувати» вартість обладнання, підприємець залучив підконтрольні йому компанії, які пропонували схоже обладнання за ще вищу ціну.

Заступник міністра за неправомірну вигоду погодився на пропозицію підприємця, і схему було реалізовано.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA