600-90_WAIT
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Колишні власник та голова правління ПАТ «Міський комерційний банк» підозрюються у заволодінні понад 90 млн грн із коштів банку

Колишні власник та голова правління ПАТ «Міський комерційний банк» підозрюються у заволодінні понад 90 млн грн із коштів банку

  • 31.01.2023 10:47

Колишні власник та голова правління ПАТ «Міський комерційний банк» підозрюються у заволодінні понад 90 млн грн із коштів банку, про це повідомляє Офіс Генерального прокурора.

За процесуального керівництва прокурорів Офісу Генерального прокурора скеровано до суду обвинувальний акт стосовно колишнього бенефіціарного власника та голови правління ПАТ «Міський комерційний банк» за фактами розкрадання коштів та легалізації доходів, отриманих злочинним шляхом (ч. 3 ст. 27, ч. 5 ст. 191, ч. 3 ст. 209 КК України).  

Розслідуванням встановлено, що обвинувачені у 2013-2014 роках, діючи за попередньою змовою між собою, використовуючи низку підконтрольних комерційних структур та фізичних осіб, заволоділи 90,1 млн грн фінустанови. З метою виведення з банку грошових активів вони уклали кредитний договір із підприємством, що має ознаки фіктивності, та перерахували кошти на рахунок цієї юридичної особи.

Згодом бенефіціарний власник банку, маскуючи незаконне походження коштів, одержаних злочинним шляхом, надав їм вигляд отриманого прибутку від здійснення продажу земельних ділянок.

Спеціальне досудове розслідування здійснювалося слідчими Головного слідчого управління Нацполіції України.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

unnamed
tg-10
Slide

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA