прапор_України

Генеральний партнер 2022 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Прес-релізи » Книжки військовим, які наближають перемогу, — на друк збирають донатами

Книжки військовим, які наближають перемогу, — на друк збирають донатами

  • 21.06.2022 10:00
Наш Формат

У червні у видавництві «Наш Формат» вийшла друком книжка Джона Спенсера «Мініпосібник з оборони міст у сучасних умовах». Тут зібрано найцінніші настанови для професійних військових, бійців тероборони і всіх, хто захищає українські міста.

Мініпосібник — це конспект із порадами американського військового, який здолав шлях від рядового солдата до майора, від військового аналітика до викладача Вест-Пойнту. Автор дає дуже практичні та стислі рекомендації стосовно того, як:

  • вести оборону,
  • зводити опорні пункти,
  • обстрілювати позиції ворога,
  • влаштовувати засідку,
  • захищати цивільних,
  • надавати першу допомогу.

Ці рекомендації підкріплені схемами та ґрунтуються на реальному бойовому досвіді.

Поява книги в Україні стала можливою завдяки співпраці  ГО «Реформація», видавництва «Наш Формат» та перекладацької компанії «Таск Форс».

«Викладені у виданні поради особливо глибоко мене зачепили, оскільки під час роботи над ним моє рідне місто Чернігів щойно було звільнено з-під багатотижневої облоги», —  зазначає перекладач Олег Гурко.

Видання створено не для продажу, а виключно для потреб Збройних сил України. Видавництво «Наш Формат» продовжує збирати кошти для друку потрібної кількості книжок.

«Якби ті, хто готувався до оборони власного міста на всіх рівнях, робили це відповідно до простих та зрозумілих настанов із цієї книги, можливо, наші втрати були б меншими, а результати — кращими», — вважає Владислав Кириченко, засновник ГО «Реформація» та видавництва «Наш Формат».

Для запланованого друку перших 5000 примірників необхідно 150 000 грн, тож підтримати видання гривнею можна за посиланням: https://bit.ly/3N1ORdK

Якщо ви військовий або парамедик і бажаєте безкоштовно отримати книжки для армії, заповніть форму: https://forms.gle/HKfo6JE8LXiPGDxt9

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

tg-10
4_TaxForce600_90
covid
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
top50_2020_600x90
ULF_0002
Vacancies_600x90_ua

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Loading ... Loading ...

PRAVO.UA