КМУ врегулював проведення обстеження зруйнованого житла на території активних бойових дій — PRAVO.UA КМУ врегулював проведення обстеження зруйнованого житла на території активних бойових дій — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » КМУ врегулював проведення обстеження зруйнованого житла на території активних бойових дій

КМУ врегулював проведення обстеження зруйнованого житла на території активних бойових дій

  • 11.07.2024 14:51

Обстеження зруйнованого житла тепер проводитиметься і на території активних бойових дій. Відповідне рішення ухвалив Кабінет Міністрів України, повідомляє урядовий портал.

До цього часу не було можливим проводити комісійне обстеження та фіксацію знищених війною об’єктів на території активних бойових дій.

Тому дані про знищені об’єкти на цих територіях не потрапляли до Державного реєстру пошкодженого та знищеного майна. Відповідно, громадяни не мали змоги отримати компенсації за програмою “єВідновлення”.

З метою вирішення цієї проблеми Кабінет Міністрів України вніс зміни до постанови № 473 від 19 квітня 2022 року.

Зміни передбачають, що за рішенням уповноваженого органу та з урахуванням безпекової ситуації відповідна комісія може проводити обстеження знищених об’єктів на території активних бойових дій, на яких функціонують державні електронні інформаційні ресурси.

Складений за результатами обстеження комісією акт може бути використаний власниками таких об’єктів для отримання компенсації за знищене житло за програмою “єВідновлення”.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA