КМУ включив два підсанкційні активи до переліку об’єктів великої приватизації — PRAVO.UA КМУ включив два підсанкційні активи до переліку об’єктів великої приватизації — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » КМУ включив два підсанкційні активи до переліку об’єктів великої приватизації

КМУ включив два підсанкційні активи до переліку об’єктів великої приватизації

  • 10.07.2024 14:46

9 липня Кабінет Міністрів України включив державну частку розміром 100% статутного капіталу ТОВ «Аерок» та державну частку розміром 100% статутного капіталу ТОВ «Демурінський гірничо-збагачувальний комбінат» до переліку об’єктів великої приватизації. Про це повідомляє пресслужба Фонду державного майна України.

Зазначається, що найближчим часом ФДМУ проведе аукціонні комісії, за результатами яких запропонує стартові ціни та умови продажу цих активів. А після затвердження стартових цін і умов продажу Кабінетом Міністрів України Фонд державного майна виставить «Аерок» та «Демурінський ГЗК» на приватизаційні аукціони.

«Йдеться про дуже перспективні підприємства. Фонд держмайна зробив все необхідне для їхньої підготовки до приватизації: Фонд передав до статутного капіталу нерухоме та рухоме майно «Демурінський ГЗК», що було вилучене рішеннями ВАКС окремо від корпоративних прав, щодо «Аероку» — успішно зняті арешти з корпоративних прав. На черзі продаж цих підприємств у максимально прозорий та конкурентний спосіб через відкриті онлайн-аукціони. Націоналізовані активи мають знайти нових ефективних власників, які розвиватимуть виробництво, створюватимуть нові робочі місця та даватимуть поштовх для розвитку територій та відбудови України. А отримані від їхньої приватизації гроші будуть направлені на відбудову нашої країни вже зараз», — зазначив голова ФДМУ Віталій Коваль.

ТОВ «Аерок» — один із провідних виробників газобетонних виробів в Україні, має має виробничі потужності у Київській та Львівській областях. Підприємство передали в управління ФДМУ рішенням Вищого антикорупційного суду у 2023 році. До того «Аерок» через «Групу ЛСР» (РФ) належав підсанкційному російському олігарху Андрію Молчанову. Відповідно до фінансового звіту підприємства за 2023 рік вартість його активів становить 947 млн грн.

ТОВ «Демурінський гірничо-збагачувальний комбінат» — одне з провідних гірничо-збагачувальних підприємств в Україні, з 2006 року розробляє Вовчанське комплексне розсипне титано-цирконове родовище в Дніпропетровській області. Було передане в управління ФДМУ рішенням Вищого антикорупційного суду у 2023 році. До того належало російському мільярдеру Михайлу Шелкову. Відповідно до фінансового звіту підприємства за 2023 рік вартість його активів становить 654 млн грн.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA