прапор_України

Генеральний партнер 2022 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » КМУ ініціював зміни до законодавства, спрямовані на створення сприятливого інвестклімату

КМУ ініціював зміни до законодавства, спрямовані на створення сприятливого інвестклімату

  • 19.10.2022 11:36

Кабінет Міністрів України погодив проєкт змін до законодавства, покликаних збільшити надходження в економіку значних інвестицій. Про це інформує “Урядовий портал”.

Відповідний проєкт змін до Закону України «Про державну підтримку інвестиційних проєктів із значними інвестиціями в Україні» КМУ ухвалив на засіданні 18 жовтня. Документ буде відправлено на розгляд та прийняття Верховною Радою України.

Зокрема, законопроєктом пропонується розширити сфери, у яких може реалізуватися інвестиційний проєкт зі значними інвестиціями. Додано:

  • діяльність у сфері інформації та електронних комунікацій;
  • операції з нерухомим майном;
  • операції у сфері виробництва енергоефективних будівельних матеріалів, кліматичного обладнання та обладнання систем опалення, вентиляції, кондиціонування, гарячого водопостачання.

Для розширення кола залучених до процесу інвестування пропонується зменшити розмір інвестицій до інвестпроєкту, для реалізації якого може надаватися державна підтримка. Якщо згідно з чинними нормами закону обсяг інвестицій має перевищувати суму, еквівалентну 20 млн євро, то проєктом змін пропонується зменшити її до 12 млн євро. Це дасть змогу долучатися до інвестування не лише великим підприємствам, а й середнім.

Інвесторам також буде надано можливість розпочати реалізацію проєкту до укладання спеціального інвестиційного договору та внести інвестиції на передпроєктні роботи (підготовка документації, купівля земельної ділянки тощо) в обсязі 25% від загального розміру значних інвестицій.

Окрім цього, законопроєкт встановлює можливість та часові рамки для доопрацювання поданих інвестором документів та спеціального інвестдоговору.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

tg-10
4_TaxForce600_90
covid
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
top50_2020_600x90
ULF_0002
Vacancies_600x90_ua
doroszab2

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Loading ... Loading ...

PRAVO.UA