600-90_WAIT
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » КМДА тестує опцію анонсування демонтажу незаконних рекламних конструкцій

КМДА тестує опцію анонсування демонтажу незаконних рекламних конструкцій

  • 10.02.2022 11:34

У столиці запрацювала нова форма сповіщення підприємців про демонтаж незаконних рекламних конструкцій, а саме: анонсування локацій демонтажу. Наразі вона перебуває в тестовому режимі. Про це повідомила начальниця управління з питань реклами КМДА Оксана Поліщук.

Із 14 до 18 лютого КП «Київреклама» проводитиме демонтаж незаконних рекламних конструкцій на перехресті вулиць Ревуцького та Анни Ахматової.

«Розміщення будь-якої рекламної конструкції чи вивіски можливе за умови отримання відповідного документа на неї від управління з питань реклами. В іншому випадку конструкція вважається незаконною і підлягає демонтажу. Правила розміщення реклами в столиці прості та прозорі, опубліковані на офіційному сайті управління і не вимагають втручання у так званому ручному режимі», – зазначила Оксана Поліщук.

Вона також додала, що перед демонтажними роботами власники, яких було ідентифіковано (конструкція має відповідне маркування), отримують на свою юридичну адресу листа від управління про обов’язкове усунення невідповідностей чи демонтаж своєї незаконної конструкції. Через 15 робочих днів конструкція, яка лишилася в незмінному стані, потрапляє до наказу на демонтаж. Якщо власника не ідентифіковано, така конструкція потрапляє до наказу на наступний день.

Оксана Поліщук підкреслила, що всі вимоги та накази є у вільному доступі на сайті управління.

В управлінні закликали підприємців бути свідомими й оформляти свої рекламні конструкції та вивіски відповідно до дизайн-коду столиці.

Нагадаємо також, що дискримінаційну рекламу за ознакою статі заборонено в Україні

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

unnamed
tg-10
Slide

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA