600-90_WAIT
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » КМДА радить роботодавцям перевести працівників на дистанційний режим роботи

КМДА радить роботодавцям перевести працівників на дистанційний режим роботи

  • 21.01.2022 16:11

На сьогодні у столиці, як і в усій Україні, фіксується стрімке збільшення захворюваності на коронавірус. І це змушує місто максимально посилити контроль за дотриманням карантинних обмежень. На цьому наголосила заступниця голови КМДА Ганна Старостенко у коментарі журналістам.

«Ми бачимо, що в Україні вже почалася нова хвиля пандемії коронавірусу, адже кількість нових випадків захворюваності на COVID-19 стрімко зростає. І Київ не стане винятком. Тож ми маємо бути напоготові і максимально запобігти розповсюдженню вірусу серед мешканців міста», – зауважила вона.

За словами Ганни Старостенко, оскільки новий штам коронавірусу “Омікрон” дуже контагіозний, особливо в закритих приміщеннях, то знизити ризик інфікування можна, лише дотримуючись основних санітарних правил: дотримання маскового режиму, дистанції та гігієни рук (часте миття та обробка дезінфектором).

«Крім того, місто радить роботодавцям за можливості перевести працівників на дистанційний режим роботи. У разі якщо це неможливо, необхідно провітрювати приміщення якомога частіше, стежити за дотриманням маскового режиму та соціальної дистанції. А в разі появи перших симптомів застуди – залишатися вдома. Усі ці заходи можуть значно знизити швидкість поширення вірусу серед населення столиці», – підкреслила заступниця голови КМДА.

Зазначимо, що станом на сьогодні у столичних лікарнях перебувають 743 пацієнти (в тому числі 38 дітей) із підтвердженим діагнозом COVID-19 та 45 (у тому числі 13 дітей) – з підозрою на захворювання. Загалом у важкому стані 452 пацієнти. На ліжках інтенсивної реанімації перебувають 125 хворих. 17 підключено до апарату штучної вентиляції легень, ще 83 – на неінвазивній штучній вентиляції легень. Кисневої підтримки потребують 578 хворих.

Читайте також: Відсторонення від роботи через відсутність щеплення проти COVID-19.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

unnamed
tg-10
Slide

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA