Кількість звернень громадян до судів мінімальна — Всеволод Князєв — PRAVO.UA Кількість звернень громадян до судів мінімальна — Всеволод Князєв — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Кількість звернень громадян до судів мінімальна — Всеволод Князєв

Кількість звернень громадян до судів мінімальна — Всеволод Князєв

  • 16.04.2022 12:29

За час активної фази війни з росією кількість звернень громадян до судів України впала до мінімального рівня. Про це наголосив Голова Верховного Суду Всеволод Князєв в ефірі «Українського радіо».

За словами очільника ВС, приблизно 80% громадян, від довоєнного стану, не звертаються в суди. Кількість звернень громадян до судів знижується навіть на територіях, де не ведуться і не велися бойові дії.

«Сьогодні люди менше думають про звернення до суду, а більше про те, як врятувати свої сім’ї, де знайти роботу під час війни тощо» — зауважив Всеволод Князєв.

Також Голова ВС констатував, що явище зрадництва та колаборації не оминула судову систему.

«Сьогодні вже є один підтверджений випадок державної зради з боку судді в Луганській області. Відкрито кримінальне провадження та проводяться слідчі дії» — вказав Всеволод Князєв.

Проте за наявною в нього інформацією такі випадки не одиночні. В різних областях України зафіксовані ще кілька випадків колаборації з ворогом працівників апаратів судів та суддів.

«Нажаль і в інших органах влади таке явище існує» — зазначив Голова ВС.

В той же час, за словами пана Князєва, у зв’язку невноважністю Вищої ради правосуддя сьогодні не можливо надати згоду на затримання, арешт судді, продовжити тримання під вартою, притягнути до дисциплінарною відповідальності та звільнити суддю.

Наразі для відновлення роботи ВРП розглядають три варіанти.

 

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
YPpicnic600x900
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA