600-90_WAIT
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Кіберполіція співпрацюватиме з УКРНОІВІ

Кіберполіція співпрацюватиме з УКРНОІВІ

  • 10.02.2023 12:42

Начальник Департаменту кіберполіції Юрій Виходець провів робочу зустріч із представниками Державної організації «Український національний офіс інтелектуальної власності та інновацій» (УКРНОІВІ). Про це повідомляє пресслужба кіберполіції.

Сторони обговорили проблемні питання, зокрема щодо боротьби з інтернет-піратством, незаконними ретрансляціями телеканалів, поширенням протиправного контенту в Мережі.

Юрій Виходець розповів про успішні кейси підрозділу. Він також зазначив, що кіберполіція співпрацює з найбільшими медіакорпораціями країни, налагоджує державно-приватне партнерство, оскільки захист прав інтелектуальної власності – складне питання, яке  потребує комплексного підходу.

«В епоху стрімкого розвитку інтернет-технологій, швидкого завантаження, поширення та копіювання інформації чи контенту постає проблема захисту інтересів правовласників. Ми ініціюємо створення робочих груп та внесення змін до  законодавства для спрощення процедури проведення досудових  розслідувань правопорушень у сфері інтелектуальної власності», — підкреслив Юрій Виходець.

Очільниця УКРНОІВІ Олена Орлюк зазначила: «Ми маємо спільно працювати для покращення захисту прав інтелектуальної власності в Україні, зокрема в цифровій площині. Це робота над іміджем нашої держави як країни, яка поважає права інтелектуальної власності, відповідно, це забезпечить привабливий інвестиційний клімат України».

У рамках партнерства передбачається проведення тренінгів, семінарів і навчань для ефективнішої протидії злочинам у сфері авторського права.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

unnamed
tg-10
Slide

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA