600-90_WAIT
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Хмельницький апеляційний суд призначив 5 років позбавлення волі мобілізованому, обвинуваченому в дезертирстві

Хмельницький апеляційний суд призначив 5 років позбавлення волі мобілізованому, обвинуваченому в дезертирстві

  • 17.03.2023 15:32
Рубрика Новини

16 березня 2023 року Хмельницький апеляційний суд скасував вирок суду першої інстанції в частині призначеного покарання обвинуваченому у дезертирстві, вчиненому в умовах воєнного стану (ч. 4 ст. 408 Кримінального кодексу України). Натомість ухвалив новий вирок, яким призначив обвинуваченому 5 років позбавлення волі, повідомляє пресслужба Хмельницького апеляційного суду.

Призваний у травні 2022 року на військову службу за мобілізацією до ЗСУ житель Шепетівки через два місяці самовільно залишив розташування військової частини, щоб ухилитися від військової служби в умовах воєнного стану, і припинив виконувати обов’язки військовослужбовця.

Чоловік свою вину визнав й розкаявся у вчиненому.

Повідомляється, що суд першої інстанції визнав його винним у дезертирстві, вчиненому в умовах воєнного стану, та призначив покарання у вигляді 5 років позбавлення волі зі звільненням від його відбування на 1 рік іспитового строку. Вирок місцевого суду оскаржив прокурор. Просив його скасувати й призначити обвинуваченому покарання з реальним відбуванням у місцях позбавлення волі.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

unnamed
tg-10
Slide

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA