Херсонський адвокат, який під час окупації міста працював на ворога, отримав 12 років тюрми — PRAVO.UA Херсонський адвокат, який під час окупації міста працював на ворога, отримав 12 років тюрми — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Херсонський адвокат, який під час окупації міста працював на ворога, отримав 12 років тюрми

Херсонський адвокат, який під час окупації міста працював на ворога, отримав 12 років тюрми

  • 09.07.2024 12:38

За підтримання публічного обвинувачення прокурорів Херсонської обласної прокуратури суд визнав винним місцевого адвоката в колабораціонізмі та пособництві державі-агресору (ч. 5 ст. 111-1, ч. 1 ст. 111-2 КК України). Про це повідомляє пресслужба Херсонської обласної прокуратури.

Вироком суду йому призначено покарання у вигляді 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Також йому заборонено обіймати посади в органах державної влади, державного управління, місцевого самоврядування та займатися діяльністю, пов’язаною з наданням публічних послуг, строком на 15 років.

Вказано, що в липні 2022 року засуджений добровільно пішов на співпрацю з ворогом. Він обійняв посаду так званого начальника отдела правового обеспечения в незаконно створеному органі «Фонд имущества Херсонской области».

На займаній посаді чоловік організовував роботу підрозділу, здійснював формування реєстру майна.

Окрім того, заручившись підтримкою військових рф, він незаконно захопив місцеве підприємство. На посаді так званого керівника він здійснював добір кадрів, сприяв відновленню виробництва продукції, контролював торгівлю нею та збирав прибуток.

Спеціальне досудове розслідування здійснювалося УСБ України в Херсонській області.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA