Керівнику російської авіакомпанії повідомлено про підозру — PRAVO.UA Керівнику російської авіакомпанії повідомлено про підозру — PRAVO.UA
600-90_WAIT
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Керівнику російської авіакомпанії повідомлено про підозру

Керівнику російської авіакомпанії повідомлено про підозру

  • 04.05.2023 16:55

Керівнику авіакомпанії «Уральські авіалінії» повідомлено про підозру в пособництві вищому керівництву рф та зс рф у веденні агресивної війни (ч. 5 ст. 27, ч. 2 ст. 437 Кримінального кодексу України). Про це повідомляє пресслужба Офісу Генерального прокурора.

За даними слідства, керівник компанії повітряного транспорту на виконання вказівок вищого керівництва рф, зс рф та міністерства транспорту рф, використовуючи своє службове становище, забезпечив виконання підлеглими працівниками завдання зі своєчасного та безперешкодного здійснення військових перевезень.

Зазначається, що цивільні повітряні судна компанії здійснювали транспортування мобілізованих зс рф, їхньої зброї та боєприпасів і особистих речей для підготовки та подальшої участі у веденні агресивної війни проти України.

З жовтня 2023 року і до сьогодні цивільні борти авіакомпанії підозрюваного здійснюють польоти до закритих міжнародних аеропортів «Платов» у Ростові-на-Дону та «Сімферополь» в АР Крим.

Досудове розслідування здійснюється Головним слідчим управлінням СБУ. Оперативне супроводження – департамент захисту національної державності СБУ.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

баннер_600_90px_2
600-90_WAIT
tg-10

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA