прапор_України

Генеральний партнер 2022 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Казахстан видаватиме росії осіб, оголошених у міжнародний розшук, виняток - біженці

Казахстан видаватиме росії осіб, оголошених у міжнародний розшук, виняток – біженці

  • 28.09.2022 10:22
Фото: www.gov.kz

Марат Ахметжанов, міністр внутрішніх справ Казахстану, на брифінгу в Центральній службі комунікацій  заявив, що влада буде змушена видавати росії осіб, яких оголошено в міжнародний розшук, повідомляє ресурс nur.kz

Міністр пояснив, що між Казахстаном і росією є договірні відносини щодо надання правової допомоги, щодо обміну засудженими та екстрадиції злочинців, проте ці договори не стосуються мобілізації:

“Я не  кажу про мобілізацію, я кажу про кримінальні правопорушення, які зареєстровані та є оголошення в міжнародний розшук. Якщо будуть шукати військомати, це не є  правовою підставою для видачі”.

“У випадку оголошення осіб у міжнародний розшук Казахстан буде встановлювати та видавати їх у порядку екстрадиції до рф. Якщо це кримінальне правопорушення”, – зазначив міністр і пізніше додав, що в певних випадках можуть розглядати можливість видачі чоловіків владі росії:

“Якщо порушено кримінальну справу (за ухиляння від мобілізації, дезертирство), і оголошено міжнародний розшук, і ця дія у нас також вважається злочином, то ми зобов’язані видати особу, якщо їй не надано статусу біженця та ще за низкою винятків, які обмежують видачу особи”.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

tg-10
4_TaxForce600_90
covid
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
top50_2020_600x90
ULF_0002
Vacancies_600x90_ua
doroszab2
Slide

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Loading ... Loading ...

PRAVO.UA