Кабмін заборонив надсилати документи зі службовою інформацією рекомендованими листами — PRAVO.UA Кабмін заборонив надсилати документи зі службовою інформацією рекомендованими листами — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Кабмін заборонив надсилати документи зі службовою інформацією рекомендованими листами

Кабмін заборонив надсилати документи зі службовою інформацією рекомендованими листами

  • 08.07.2021 10:56

Кабінет Міністрів прийняв постанову “Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 19 жовтня 2016 р. № 736” (проєкт змін).

Постанова вносить зміни до Типової інструкції про порядок ведення обліку, зберігання, використання і знищення документів та інших матеріальних носіїв інформації, що містять службову інформацію.

Зокрема, передбачено, що документи з грифом обмеження доступу “Для службового користування” не можна буде надсилати рекомендованим поштовим відправленням, оскільки такий спосіб надсилання документів не може гарантувати дотримання вимог порядку доступу до службової інформації та її збереженості.

У разі нагальної потреби за дозволом керівника такі документи в межах населеного пункту можуть бути доставлені відомчим транспортним засобом або отримані у відправника працівниками служби діловодства.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
YPpicnic600x900
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA