600-90_WAIT
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Кабмін впроваджує комп’ютерне тестування для підтвердження кваліфікації моряка

Кабмін впроваджує комп’ютерне тестування для підтвердження кваліфікації моряка

  • 21.07.2021 15:27

До 1 березня 2023 року буде реалізовано експериментальний проєкт щодо проведення іспиту у формі комп’ютерного тестування для підтвердження кваліфікації моряка.

Відповідний порядок затверджено постановою Кабміну  від 30 червня 2021 р. № 734.

Іспит проводиться з метою встановлення відповідності знань, умінь, навичок, кваліфікації моряків стандартам компетентності, визначеним Міжнародною конвенцією про підготовку і дипломування моряків та несення вахти 1978 року.

Іспит випускників запроваджується з 1 вересня 2022 року.

У рамках експериментального проєкту використовується система комп’ютерного тестування Crew Evaluation System (CES) 6.0 компанії Seagull Maritime AS.

Тестові завдання для кожного випускника/моряка обираються автоматично за допомогою програмного забезпечення з переліку запитань, визначених для відповідної посади на морському судні, шляхом випадкового вибору. Перелік тестових запитань, варіанти відповідей розміщуються на сайті Морської адміністрації.

Іспит вважається успішно складеним, якщо випускник/моряк дав правильні відповіді мінімум на 70 відсотків запитань.

Іспит вважається не складеним, якщо випускник/моряк використовував:

  • будь-які джерела інформації на паперових чи електронних носіях (підручник, навчальний посібник, електронну книгу тощо), засоби зв’язку, а також окремі елементи, які можуть бути складовими частинами відповідних технічних засобів чи пристроїв, друковані або рукописні матеріали, інші засоби, предмети, прилади (крім виробів медичного призначення);
  • підказки інших осіб.

У такому разі представник Державної кваліфікаційної комісії припиняє проведення іспиту, про що інформує випускника/моряка.

Випускник/моряк, який не склав іспит, допускається до повторного іспиту не раніше ніж через 10 днів із дня іспиту, який він не склав.

Іспит проводиться в спеціально обладнаних приміщеннях державного підприємства «Сервісний центр морського та річкового транспорту».

«Юридична практика» писала про хабарництво у сфері дипломування моряків – Морську адміністрацію перевіряли на корупцію. У червні Верховна Рада прийняла закон про підтвердження диплома моряка без іспитів. 5 липня закон скеровано на підпис Президенту.

 

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

unnamed
tg-10
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
Slide

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Loading ... Loading ...

PRAVO.UA