600-90_WAIT
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Кабмін спростив імпорт товарів військового призначення

Кабмін спростив імпорт товарів військового призначення

  • 14.02.2023 18:28
Рубрика Новини

Уряд ухвалив постанову, яка максимально прискорить та спростить ввезення в Україну товарів військового призначення. Зокрема, йдеться про БПЛА та комплектовання до них. Як зазначають у Кабміні, документ розроблено спільно Мінекономіки та Мінцифри, а відповідні зміни були затверджені на засіданні Кабіну 14 лютого 2023 року.

«Сьогоднішні рішення сприятимуть оперативному забезпеченню Збройних сил України необхідними для відсічі російській агресії сучасними приладами та технікою, зокрема військовими роботами. Зміни до законодавства також мають надати поштовх для розвитку вітчизняного виробництва оборонної продукції. Наприклад, такої високотехнологічної галузі, як виготовлення безпілотних літальних апаратів», – наголосила перший віцепрем’єр-міністр – міністр економіки України Юлія Свириденко.

Нова постанова розширює перелік товарів військового призначення та подвійного використання, які можуть імпортуватися фізичними та юридичними особами без дозволу Державної служби експортного контролю.

Також постанова надає можливість за потреби отримати міжнародний імпортний сертифікат чи інший документ про гарантію за вказаною групою товарів від Державної служби експортного контролю.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

unnamed
tg-10
Slide

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA