Кабмін послаблює вимоги до навчальних закладів на час карантину та запроваджує 2 COVID-сертифікати — PRAVO.UA Кабмін послаблює вимоги до навчальних закладів на час карантину та запроваджує 2 COVID-сертифікати — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Кабмін послаблює вимоги до навчальних закладів на час карантину та запроваджує 2 COVID-сертифікати

Кабмін послаблює вимоги до навчальних закладів на час карантину та запроваджує 2 COVID-сертифікати

  • 14.09.2021 09:37

Кабінет Міністрів ухвалив зміни до постанови № 1236  щодо нових карантинних обмежень, які наберуть чинності через 7 днів із моменту публікації (документ поки що не оприлюднено).

Міністерство охорони здоров’я повідомляє, що відповідно до цих змін COVID-сертифікат матиме дві опції (так звані жовтий або зелений) та міститиме  інформацію про вакцинацію, негативний результат тестування (діє 72 години) або одужання від COVID-19:

  • “жовтий” сертифікат матиме інформацію про перше щеплення;
  • “зелений” міститиме інформацію про повний курс вакцинації.

У разі запровадження жовтого рівня епідемічної небезпеки спростили вимоги до роботи навчальних закладів – працюватимуть за умови наявності не менш як 80% працівників із “жовтими” чи “зеленими” COVID-сертифікатами.

Водночас обмеження жовтого рівня епіднебезпеки не будуть застосовуватися, якщо всі учасники (відвідувачі) та щонайменше 80% організаторів масових заходів, працівників кінотеатрів, театрів, музеїв чи інших культурних закладів, спортзалів та басейнів матимуть “жовтий” чи “зелений” COVID-сертифікат.

Кінцеве рішення про те, чи надавати послуги тільки вакцинованим, чи дотримуватись всіх карантинних обмежень, залишатиметься за власником.

У разі запровадження “червоного” рівня епідемічної небезпеки заклади освіти працюватимуть, якщо 100% працівників мають “зелений” COVID-сертифікат.

Крім того, чинні обмеження “червоного” рівня не будуть застосовуватися за умови наявності у всіх учасників (відвідувачів), працівників та організаторів масових заходів, у тому числі релігійних, працівників кінотеатрів, театрів, музеїв чи інших культурних закладів, розважальних закладів, ТРЦ, закладів громадського харчування, ринків, спортзалів та басейнів “зеленого” COVID-сертифіката.

За умови наявності в особи, що перетинає кордон України, “жовтого” чи “зеленого” сертифіката про вакцинацію або одужання від COVID-19 вона може не проходити самоізоляцію. Це саме стосується й осіб, які прибувають із тимчасово окупованих територій.

COVID-сертифікати матимуть кольорові відмітки виключно в цифровому форматі.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
YPpicnic600x900
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA