Іван Бондарчук став партнером LCF Law Group — PRAVO.UA Іван Бондарчук став партнером LCF Law Group — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Іван Бондарчук став партнером LCF Law Group

Іван Бондарчук став партнером LCF Law Group

  • 02.04.2024 13:23

LCF Law Group повідомила, що Іван Бондарчук промотований на посаду партнера. Він очолюватиме практику Energy and Projects.

Іван Бондарчук має 10-річний професійний досвід у сфері енергетичного права. Керував проєктами в галузі енергетики та інфраструктури, зокрема з питань інвестицій, трансакцій та державного регулювання. Супроводжував національних та міжнародних інвесторів проєктів альтернативної енергетики. Серед клієнтів такі компанії: Scatec Solar, Finance Real, Elementum Energy, UDP Renewables, Esotech, United Green, ДТЕК.

Він є членом правління Української вітроенергетичної асоціації та головою комітету Асоціації правників України з питань енергетики, нафти та газу.

«Іван – юрист із надзвичайно високим рівнем експертизи в дуже складній галузі. Сьогодні, коли енергетика нашої країни зазнає постійних руйнувань, частина потужностей розташовані на окупованих територіях, його знання просто критично важливі. Слід відмітити досвід роботи Івана не лише з українськими компаніями, а й з міжнародними та іноземними проєктами», — коментує Анна Огренчук, керуюча партнерка LCF Law Group.

«Вітаємо Івана із заслуженим підвищенням. Цьому передували роки наполегливої праці та успішна реалізація багатьох проєктів. Та я впевнений, найголовніші, найяскравіші досягнення, перемоги і визнання в Івана ще попереду, тепер уже на посаді партнера LCF Law Group», — зауважив старший партнер Артем Стоянов.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
YPpicnic600x900
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA