Юридична спільнота та АРМА напрацюють новий формат взаємодії — PRAVO.UA Юридична спільнота та АРМА напрацюють новий формат взаємодії — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Юридична спільнота та АРМА напрацюють новий формат взаємодії

Юридична спільнота та АРМА напрацюють новий формат взаємодії

  • 08.07.2024 13:35

У межах круглого столу «EU-UA: назрілі євроінтеграційні зміни в підходах до управління арештованими активами», організованого «Юридичною практикою», було озвучено важливу ініціативу щодо створення нової платформи взаємодії Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА), і юридичної спільноти.

Шеф-редактор видавництва «Юридична практика» Рустам Колесник запропонував у співпраці з АРМА створити платформу, до якої на безоплатній основі долучаться представники провідних юридичних фірм України. Пропозиція прозвучала під час виступу голови АРМА Олени Думи, яка розповідала про український досвід управління арештованими активами, а також про здобутки й проблеми, з якими стикається АРМА.

Така взаємодія буде корисною під час напрацювання ефективних механізмів, методик, практик і проєктів нормативно-правових актів із питань реалізації арештованих та санкційних активів як в Україні, так і за кордоном.

Очікується, що найближчим часом будуть напрацьовані деталі реалізації цієї ініціативи та механізму співпраці між юристами та АРМА.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA