Юридична фірма EVERLEGAL відкриває напрям Сталого Розвитку — PRAVO.UA Юридична фірма EVERLEGAL відкриває напрям Сталого Розвитку — PRAVO.UA
600-90_WAIT
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Прес-релізи » Юридична фірма EVERLEGAL відкриває напрям Сталого Розвитку

Юридична фірма EVERLEGAL відкриває напрям Сталого Розвитку

  • 05.04.2021 13:50
Рубрика Прес-релізи

Мета будь-якої сучасної компанії, окрім удосконалення автоматизації процесів та впровадження технологій в роботу, розуміти свою відповідальність перед суспільством та майбутнім поколінням. Сьогодні економічна та екологічна свідомість стосується кожного з нас, виникає потреба в залученні відповідального бізнесу до втримання еколого-економічного та соціального балансу.

До когорти таких компаній долучається юридична фірма EVERLEGAL, основою цінностей якої є екологічна свідомість. EVERLEGAL відкриває напрям сталого розвитку, в основу якого закладено постійний внесок у сталий розвиток через розумне використання та переробку обмежених ресурсів та юридичну підтримку проєктів, що сприяють вирішенню екологічних проблем. 

Для розвитку напряму в EVERLEGAL зібрали професійну команду юристів на чолі з керівними партнерами – Євгенієм Дейнеко та Андрієм Оленюком. Команда розділила діяльність напряму на три розділи: сталий бізнес та сталий менеджмент, сталий розвиток та клієнти, сталий розвиток та проєкти.

Як відповідальний бізнес, компанія вже взяла на себе конкретні зобов’язання: скоротити використання електроенергії, пластику, паперу та зменшити свій вуглецевий слід до 2025 року. 

  • В рамках напряму EVERLEGAL посилює свою діяльність у секторах відновлюваної енергетики та екології та активно підтримує «зелені» ініціативи й екологічні проєкти, таким чином роблячи внесок у досягнення 6, 7 та 13 глобальних цілей сталого розвитку, визначених ООН у 2015 році. 
  • EVERLEGAL долучається до різних глобальних організацій та проєктів і впроваджує свої «сталі» ініціативи, серед яких створення першої в Україні платформи для інвестицій у “зелені” проєкти GetMarket.
  • Окрім того, команда EVERLEGAL зосереджена на покращенні нормативно-правового середовища в секторі сталого розвитку. Компанія долучається до підготовки і складання законопроєктів у секторі. 

Також команда юристів EVERLEGAL надає юридичну підтримку компаніям та організаціям щодо різних викликів у питаннях сталого розвитку.

Більше про напрям сталого розвитку в EVERLEGAL ви можете дізнатися за ПОСИЛАННЯМ: https://everlegal.ua/stalyy-rozvytok

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

баннер_600_90px_2
600-90_WAIT
tg-10

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA