прапор_України

Генеральний партнер 2022 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » «Юрринок під час війни»: регіональні акценти від учасників ON-LAW МАРАФОНУ «Юридичної практики» та Legal High School

«Юрринок під час війни»: регіональні акценти від учасників ON-LAW МАРАФОНУ «Юридичної практики» та Legal High School

  • 20.05.2022 15:21

Видавництво «Юридична практика» та освітня платформа Legal High School продовжують експертне обговорення українського ринку юридичних послуг. У фокусі сьогоднішнього ON-LAW МАРАФОНУ «Юрринок під час війни» — регіональні юрфірми.

Про те, як змінився ринок юридичних послуг за час війни, на чому зосереджені регіональні юридичні фірми та якої стратегії слід дотримуватися юристам під час планування повернення до повноцінної практики, розповіли:

  • Володимир Зубар, керуючий партнер АО «Юрлайн» (Одеса)
  • Тетяна Гавриш, керуюча партнерка ЮК ILF (Харків)
  • Олексій Менів, партнер АО «Шкребець та Партнери» (Харків)
  • Маркіян Мальський, партнер Kochański & Partners, Почесний консул Австрії у Львові
  • Сергій Матвіїв, керуючий партнер АО «Матвіїв і Партнери» (Львів)

Модерував дискусію Рустам Колесник, шеф-редактор «Юридичної практики».

Учасники ON-LAW МАРАФОНУ «Юрринок під час війни» констатували, що ситуація в регіонах відрізняється, всі історії дуже індивідуальні, проте суттєве скорочення обсягів ринку є загальним трендом. При цьому кількість роботи є дещо вищою, ніж рівень оплат.

Обговорили також кадрове питання, відносини з персоналом, зарплатну політику, соціальну місію, виклики міграцій та часові рамки фінансової підтримки бізнесу (зважаючи на необхідність збереження ресурсів для відновлення роботи після перемоги).

Говорячи про подальший розвиток ринку та перспективи повернення до повноцінної практики, партнери юрфірм були досить обережні в своїх прогнозах. Зокрема, акцентували, що повоєнний ринок буде абсолютно іншим і слід бути готовим до роботи в новій реальності. А для когось це може стати часом переосмислення та перезавантаження.

ON-LAW МАРАФОН — онлайн-майданчик, який об’єднує юридичний ринок, бізнес та державні органи для пошуку найбільш ефективних способів роботи в кризовий період.

Нагадаємо, минулого тижня під час ON-LAW МАРАФОНУ «Юрринок під час війни» говорили про те, як змінився український ринок юридичних послуг за час війни та як виживають юрфірми — які практики та послуги нині мають попит, які гонорари готові платити клієнти за юридичні послуги та що відбувається на кадровому ринку.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

tg-10
4_TaxForce600_90
covid
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
top50_2020_600x90
ULF_0002
Vacancies_600x90_ua

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Loading ... Loading ...

PRAVO.UA