прапор_України

Генеральний партнер 2022 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Прес-релізи » Юрій Сухов — у команді Juscutum!

Юрій Сухов — у команді Juscutum!

  • 22.03.2021 15:05

До команди бізнес-партнерів Juscutum приєднався відомий адвокат, український правозахисник Юрій Сухов. Основна спеціалізація Юрія — захист інтересів публічних осіб та представників бізнесу в кримінальних справах підвищеної складності по різні сторони інтересів.

В Juscutum Юрій Сухов очолив практику кримінального права. Зауважимо, що це шостий бізнес-партнер, який приєднався до Juscutum у рамках нової для юридичного ринку України бізнес-моделі об’єднання бутиків, що розділяє інфраструктуру та напрям продажів.

“Зараз об’єктивний час для руху вперед. Є бажання просуватися, змінювати формати мислення та працювати над масштабними проєктами відповідно до нового погляду на адвокатську ідеологію. Життєвий досвід, наукові знання та професійний бекграунд стануть відмінним плацдармом для такого розвитку. З цих міркувань після тривалих переговорів із Juscutum було вирішено об’єднати зусилля адвокатського об’єднання “Сухов, Кочан & Барристерс” із командою амбітних юристів, що же встигли посісти топове місце на зірковому Олімпі юридичного ринку. Рухаємось вперед до підкорення нових вершин через створення високоякісного конкурентного продукту для користувачів юридичних послуг”, – зазначає Юрій Сухов, новий бізнес-партнер практики кримінального права Juscutum.

“На базі Juscutum із Юрієм Суховим ми маємо намір створити практику №1 із кримінального права без компромісів”, – додає керуючий партнер Juscutum Артем Афян.

Юрій Сухов — адвокат із питань кримінального права з 23-річним досвідом, кандидат юридичних наук 2000 року, випускник юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка 1998 року. Протягом 1996–2001 років працював у керівництві слідства Податкової міліції України та на посаді начальника правової служби ДПА України. До 2008 року був залучений до діяльності Державного комітету України в справах національностей та міграції на посаді директора департаменту та заступника голови комітету. У 2009–2010 роках обіймав посаду урядового уповноваженого з питань антикорупційної політики в Кабінеті Міністрів України.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

tg-10
4_TaxForce600_90
covid
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
top50_2020_600x90
ULF_0002
Vacancies_600x90_ua

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Loading ... Loading ...

PRAVO.UA